Ota yhteyttä

Kaikki alan työt jo vuodesta 1964.

Kun tarvitset ammattilaista kiinteistöösi, ravintolaasi, työmaallesi tai tuotantolaitokseesi, kutsu työlle persot Hurrikaanit hommiin. Hoidamme pienetkin toimeksiannot suurella sydämellä.

Ota yhteyttä

Hurrikaanit Ympäristöhuolto Oy
Tattarisuontie 16, 00770 Helsinki

<http://www.privatedaddy.com/?q=HDVmOhUGfBUJaBY4OQV-2BbnIKXAwiZXpgaDY5GiwwN1g3_19>

Päivystys 24/7 (09) 720 6580

 

PYYDÄ TARJOUS

Laskutustiedot

Hurrikaanit Ympäristöhuolto Oy
PL 573
00074 CGI

Verkkolaskut

Y-tunnus: 0110961-4
Verkkolaskuosoite: 003701109614
Välittäjän-/operaattorin tunnus: 003703575029 (CGI)

Asiakaspalvelu

Image

Toni Hämäläinen

Työnjohtaja
(09) 720 6580
toni.hamalainen@hurrikaanit.fi
Image

Petteri Haapalahti

Työnjohtaja
(09) 720 6580
petteri.haapalahti@hurrikaanit.fi
Image

Teemu Varis

Työnjohtaja
(09) 720 6580
teemu.varis@hurrikaanit.fi

Myynti

Image

Mika Salonen

Palvelupäällikkö
040 182 4680
mika.salonen@hurrikaanit.fi
Image

Timo Nuutinen

Palvelupäällikkö
044 370 9057
timo.nuutinen@hurrikaanit.fi
Image

Pekka Hoikkala

Palvelupäällikkö
040 450 8853
pekka.hoikkala@hurrikaanit.fi
Image

Karo Heino

Palvelupäällikkö, osakas
0400 962 881
karo.heino@hurrikaanit.fi

Tuotanto

Image

Marko Savolainen

Kenttäpäällikkö
0400 377 200
marko.savolainen@hurrikaanit.fi

Tuotanto

Hallinto

Image

Marko Savolainen

Kenttäpäällikkö
0400 377 200
marko.savolainen@hurrikaanit.fi
Image

Riitta Keinänen

Talouspäällikkö
040 455 2510
riitta.keinanen@hurrikaanit.fi
Image

Mikko Häkli

Talousassistentti
040 450 1774
mikko.hakli@hurrikaanit.fi
Image

Kim Heino

Toimitusjohtaja, osakas
040 720 2246
kim.heino@hurrikaanit.fi

Tunnuslausemme vuodesta 1964:
kyllä onnistuu.

Sulje x
Hurrikaanit

Pyydä tarjous

Mikä palvelu?

Mihin osoitteeseen?
Koska?
Lisätiedot
Yhteystietosi