Ota yhteyttä

Kaikki alan työt jo vuodesta 1964.

Kun tarvitset ammattilaista kiinteistöösi, ravintolaasi, työmaallesi tai tuotantolaitokseesi, kutsu työlle persot Hurrikaanit hommiin. Hoidamme pienetkin toimeksiannot suurella sydämellä.

Helsinki

Hurrikaanit Ympäristöhuolto Oy
Tattarisuontie 16, 00770 Helsinki

<http://www.privatedaddy.com/?q=VVFfYVxiRU5ADC9jcGFHNTtuZVdrAUM7IVIAQWV5U2Fs_19>

Päivystys 24/7 (09) 720 6580

 

PYYDÄ TARJOUS

Tampere

Hurrikaanit Tampere Oy
Nokianvaltatie 27, 37100 Nokia

<http://www.privatedaddy.com/?q=XUxQbxl3RFthCCx0bn1sPC9yfkouBkt5U2Fs_19>

Päivystys 24/7: 010 2013 000

 

PYYDÄ TARJOUS

Tampere

Hurrikaanit Tampere Oy
Nokianvaltatie 27, 37100 Nokia

<http://www.privatedaddy.com/?q=XUxQbxl3RFthCCx0bn1sPC9yfkouBkt5U2Fs_19>

Päivystys 24/7: 010 2013 000

 

PYYDÄ TARJOUS

Laskutustiedot

Hurrikaanit Ympäristöhuolto Oy
y-tunnus: 0110961-4
PL 573, 00074 CGI

Verkkolaskut
osoite: 003701109614
operaattori: 003703575029 (CGI)

Asiakaspalvelu

Image

Toni Hämäläinen

Työnjohtaja
(09) 720 6580
toni.hamalainen@hurrikaanit.fi
Image

Petteri Haapalahti

Työnjohtaja
(09) 720 6580
petteri.haapalahti@hurrikaanit.fi
Image

Teemu Varis

Työnjohtaja
(09) 720 6580
teemu.varis@hurrikaanit.fi
Image

Juhani Arpiainen

Yksikön Päällikkö Hurrikaanit Tampere
010 2013 000
info.tre@hurrikaanit.fi

Myynti

Image

Mika Salonen

Palvelupäällikkö
040 182 4680
mika.salonen@hurrikaanit.fi
Image

Timo Nuutinen

Palvelupäällikkö
044 370 9057
timo.nuutinen@hurrikaanit.fi
Image

Pekka Hoikkala

Palvelupäällikkö
040 450 8853
pekka.hoikkala@hurrikaanit.fi
Image

Karo Heino

Palvelupäällikkö, osakas
0400 962 881
karo.heino@hurrikaanit.fi

Tuotanto

Image

Marko Savolainen

Tuotantopäällikkö
0400 377 200
marko.savolainen@hurrikaanit.fi
Image

Mikko Rajala

Kenttäpäällikkö
040 450 1770
mikko.rajala@hurrikaanit.fi
Image

Miikka Kauppinen

Kuvaustiimin Kehityspäällikkö
040 920 8643
miikka.kauppinen@hurrikaanit.fi

Hallinto

Image

Riitta Keinänen

Talouspäällikkö
040 455 2510
riitta.keinanen@hurrikaanit.fi
Image

Mikko Häkli

Talousassistentti
040 450 1774
mikko.hakli@hurrikaanit.fi
Image

Kim Heino

Toimitusjohtaja, osakas
040 720 2246
kim.heino@hurrikaanit.fi

Tunnuslausemme vuodesta 1964:
kyllä onnistuu.

Sulje x
Hurrikaanit

Pyydä tarjous

Mikä palvelu?

Mihin osoitteeseen?
Koska?
Lisätiedot
Yhteystietosi